2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ VP1-2,2-ŠMM-03-V priemonės „Mokymo personalo, dirbančio su lietuvių vaikais, gyvenančiais užsienyje, užsienio šalių piliečių vaikais, gyvenančiais Lietuvoje, ir kitų mokymosi poreikių turinčiais mokiniais, kompetencijų tobulinimas“ projektą „Gamtos mokslų (biologijos, fizikos, chemijos) mokytojų ir mokinių dalykinių kompetencijų ugdymas tiriant žaliąsias mokymosi aplinkas (VP1-2.2-ŠMM-03-V-01-003)“


 

Mokytojų, užsiregistravusių kvalifikacijos tobulinimo kursuose Kuršių nerijos nacionalinio parko žaliosiose mokymo aplinkose

 

S ą r a š a s

 

Eil.             

Nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

1.       

Mickevičienė Giedra

Klaipėdos „Versmės“ progimnazija

2.       

Dapkevičienė Auksė

Klaipėdos Simono Dacho progimnazija

3.       

Čėsnienė Teresė

Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro Gamtininkų skyrius

4.       

Montvydienė Irena

Klaipėdos H.Zudermano gimnazija

5.       

Ruškytė Dainora

Klaipėdos ‚Vėtrungės‘  gimnazija

6.       

Ruzgienė Vaida

Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro Gamtininkų skyrius

7.       

Mineikienė Vijolė

Klaipėdos „Vaivorykštės tako“ pagrindinė mokykla

8.       

Suleimanova Gražina

Klaipėdos „Vaivorykštės tako“ pagrindinė mokykla

Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro Gamtininkų skyrius

9.       

Jucytė Lina

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

10.   

Petrauskaitė Teresė

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

11.   

Markevičiūtė Rima

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

12.   

Stonkuvienė Roma

Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazija

13.   

Buikienė Birutė Palmyra

Klaipėdos „Aukuro“ gimnazija

14.   

Buikienė Laimutė

Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla

15.   

Kytra Rimantas

Klaipėdos r. Drevernos pagrindinė mokykla

16.   

Glicienė Aldona

Klaipėdos r. Drevernos pagrindinė mokykla

17.   

Razguvienė Dalė

Klaipėdos r. I.Simonaitytės gimnazija

18.   

Skinkienė Lilija

Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla

19.   

Brazauskienė Sniegena

Klaipėdos r. Gargždų „Kranto“ vidurinė mokykla

20.   

Jaseckienė Vida

Klaipėdos r. Gargždų „Kranto“ vidurinė mokykla

21.   

Remeikienė Audronė

Klaipėdos r. Gargždų „Kranto“ vidurinė mokykla

22.   

Sakalauskas Eugenijus

Klaipėdos r. Gargždų „Kranto“ vidurinė mokykla

23.   

Zaveckaitė Neringa

Klaipėdos r. Gargždų

„Vaivorykštės“ gimnazija

24.   

Kundrotienė Raimonda

Klaipėdos r. Gargždų

„Vaivorykštės“ gimnazija

25.   

Vilkaitienė Aldona

Klaipėdos r. Gargždų

„Vaivorykštės“ gimnazija

26.   

Rimkevičius Romanas

Klaipėdos r. Gargždų

„Vaivorykštės“ gimnazija

27.   

Džiaugienė Teresė

Klaipėdos r. Gargždų

„Vaivorykštės“ gimnazija

28.   

Skuodienė Regina

 

Klaipėdos r. Gargždų

„Vaivorykštės“ gimnazija

29.   

Višinskienė Jolita

Klaipėdos r. Gargždų

„Minijos“ vidurinė mokykla

30.   

Vaišnoraitė Asta

Klaipėdos r. Gargždų

„Minijos“ vidurinė mokykla

31.   

Leketienė Audronė

Klaipėdos r. Gargždų

„Minijos“ vidurinė mokykla

32.   

Šalminienė Justina

 

Klaipėdos r. Gargždų

„Minijos“ vidurinė mokykla

33.   

Vaičiulienė Audronė

Klaipėdos r. Plikių I.Labutytės pagrindinė mokykla

34.   

Ruzveltienė Jūratė

Neringos savivaldybė Nidos vidurinė mokykla

35.   

Ežerskienė Ingrida

Šilutės r. Kintų vidurinė mokykla

36.   

Eidikienė Valerija

Šilutės r. Vainuto vidurinė mokykla

37.   

Jokšienė Danutė

Šilutės rajonas

Katyčių pagrindinė mokykla
Šilutės Pirmoji gimnazija

38.   

Lukauskienė Vilija

Klaipėdos r. Lapių pagrindinė mokykla

39.   

Gailiuvienė Rasa

Šilutės raj. Juknaičių pagrindinė mokykla

 

Įspūdžiai iš pirmųjų mokymų (I dalis)>>>

 

Įspūdžiai iš pirmųjų mokymų (II dalis)>>>

 

 

Fotoreportažas iš antrųjų mokymų (I dalis)

 

Fotoreportažas iš antrųjų mokymų (II dalis)