2007-2013 m. Žmogiškųjų išteklių plėtros veiksmų programos 2 prioriteto „Mokymasis visą gyvenimą“ VP1-2,2-ŠMM-03-V priemonės „Mokymo personalo, dirbančio su lietuvių vaikais, gyvenančiais užsienyje, užsienio šalių piliečių vaikais, gyvenančiais Lietuvoje, ir kitų mokymosi poreikių turinčiais mokiniais, kompetencijų tobulinimas“ projektas  „Gamtos mokslų (biologijos, fizikos, chemijos) mokytojų ir mokinių dalykinių kompetencijų ugdymas tiriant žaliąsias mokymosi aplinkas (VP1-2.2-ŠMM-03-V-01-003)“


PAVILNIŲ IR VERKIŲ regioniniai parkai

Mokytojų, dalyvaujančių mokymuose, sąrašas:

Eil.

nr.

Pavardė, vardas

Mokykla

1.

Alkimavičienė Rūta

 

Vilniaus Fabijoniškių vidurinė mokykla

2.

Averkova Inga

 

Vilniaus GTVP mokykla

3.

Bieliauskienė Aušra

 

Vilniaus J.Laužiko BLKC

4.

Čekauskienė Alma

 

Vilniaus licėjus

5.

Daunoravičius Artūras

 

Vilniaus Balsių pagrindinė mokykla

6.

Gulbinovič Kristina

 

Vilniaus Lazdynų vidurinė mokykla

7.

Jankauskienė Edita

 

Vilniaus M.Daukšos vidurinė mokykla

8.

Jodrė Rūta

 

Vilniaus r. Juodšilių „Šilo“ gimnazija

9.

Karlienė Daiva

 

Vilniaus „Šaltinėlio“ privati mokykla

10.

Kančiauskas Vidmantas

 

Vilniaus Žvėryno gimnazija

11.

Kančiauskienė Jolita

 

Vilniaus Žvėryno gimnazija

12.

Kazlauskienė Ramunė

 

Vilniaus Žygimanto Augusto pagrindinė mokykla

13.

Kudzevičienė Renata

 

Vilniaus Balsių pagrindinė mokykla

14.

Lukošaitienė Jolita

 

Vilniaus Balsių pagrindinė mokykla

15.

Marcinkevič Renata

 

Vilniaus A.Vienuolio pagrindinė mokykla

16.

Matulionienė Vera

 

Vilniaus A.Vienuolio pagrindinė mokykla

17.

Mikaliūnienė Daiva

 

Vilniaus J.Laužiko BLKC

18.

Milašienė Marija

 

Vilniaus Lazdynų vidurinė mokykla

19.

Noreikienė Birutė

Vilniaus Žemynos progimnazija

 

20.

Novogrodskaja Anželika

 

Vilniaus V.Sirokomlės vidurinė mokykla

21.

Ožeraitienė Marija

 

Vilniaus Gerosios Vilties vidurinė mokykla

22.

Paškevičienė Violeta

 

Vilniaus Viršuliškių vidurinė mokykla

23.

Pašuto Nadežda

 

Vilniaus A.Kulviečio vidurinė mokykla

24.

Paranchnevičienė Miglė

 

Vilniaus Žemynos gimnazija

25.

Pilipavičienė Paulina

 

Vilniaus Žemynos progimnazija

26.

Poliuškevičienė Danutė

 

Vilniaus Žemynos progimnazija

27.

Sansevičienė Teresa

 

Vilniaus A.Vienuolio pagrindinė mokykla

28.

Semaško Miroslav

 

Vilniaus Fabijoniškių vidurinė mokykla

29.

Stasiūnienė Daiva

 

Vilniaus J.Laužiko BLKC

30.

Steckienė Alė

 

Vilniaus Fabijoniškių vidurinė mokykla

31

Stipinienė Rasa

 

Vilnioaus r. Juodšilių „Šilo“ gimnazija

32.

Stortienė Daiva

 

Vilniaus Fabijoniškių vidurinė mokykla

33.

Strockienė Audronė

 

Vilniaus Fabijoniškių vidurinė mokykla

34.

Šileikienė Audronė

 

Vilniaus Fabijoniškių vidurinė mokykla

35.

Šilobrit Aneta

Vilniaus Lazdynų vidurinė mokykla

 

36.

Vaitkevičius Kęstutis

 

Ignalinos Č.Kudabos pagrindinė mokykla

37.

Valenčiūtė Rolanda

 

Vilniaus „Gijos“ jaunimo mokykla

38.

Vėželienė Dalia

 

Vilniaus Gerosios Vilties vidurinė mokykla

39.

Vilutytė Sandra

 

Vilniaus „Židinio“ suaugusiųjų gimnazija

40.

Vitkauskienė Rima

 

Vilniaus Tuskulėnų vidurinė mokykla

41.

Vrubliauskienė Vilija

Vilniaus Salininkų vidurinė mokykla

 

 

Mokymais Pavilnių ir Verkių regioninių parkų žaliosiose mokymosi aplinkose rūpinasi:

Doc. dr. RITA MAKARSKAITĖ – PETKEVIČIENĖ (LEU), el.p. rita.makarskaite@vpu.lt,

 

Pavilnių ir Verkių regioninių parkų direkcijos atstovė

Direktorė VIDA PETIUKONIENĖ, el.p. parkas@botanika.lt


Verkių RP žaliosios mokymosi aplinkos>>>

 

Įspūdžiai iš pirmųjų  mokymų Verkių ir Pavilnių regioniniuose parkuose>>>

 

Fotoreportažas iš antrųjų mokymų Verkių regioniniame parke>>>